Ještě stále…

…nemám čas na pořádný příspěvek. Ale právě jsem byla v kostele a byl to docela příjemný zážitek. Farář do nás nehustil žádné kecy o šťastných a veselých, o tom, jak teď by měl být celý svět v míru a tak… spíš nám říkal, že příchod Ježíše na zem byl znamením, že se lidstvo musí ještě hodně snažit.

Řekl nám, že do života musíme jít s odvahou a důvěrou. Nemáme nečinně přihlížet, ale snažit se změnit svět. Stranit se moci jako takové, naopak proti ní bojovat a využít svých schopností k tomu, aby se svět stal lepším místem.

A jako že poslední dobou čím dál víc řeším, že bych chtěla věci měnit, ale lidé odmítají naslouchat, ač se mnou souhlasí, jen proto, že se bojí o své vlastní místo – neříkám vám skákejte do ohně, ale snažte se. A protože máme Vánoce, je nejlepší čas říct vám to v míru a se vší dobrou vůlí, kterou mám. Mám svět ráda, a proto bych ho chtěla trochu očistit. Rituálně, samozřejmě. :)

Ať vám všem ty svátky pěkně vycházejí, jste v pohodě a pak do nového roku vstoupíte dobře naladění a plní odhodlání.

A já se jdu zase věnovat vánočnímu kaprovi, stromečku, mašličkám, svíčkám a všem těm drobotinkám, které to tu dělají tak pohodové.

chill

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.