Desatero bloggerských hříchů

Desatero bloggerských hříchů

Víte, jak to vypadá, když se sejdou na chatu Taylor, Veve a chill a nastane chvilka nudy? Ne? Rozhodly jsme se, že bloggerkám prokážeme velkou službu a uděláme jim morální kodex. Sami můžete posoudit, jestli se nám povedl. Veve, Tay, moc děkuji, tomu se říká týmová práce. :)

 1. Mít méně jak 100 spřátelených bloghííÍÍsků je hřích.
 2. Nekopírovat si cizí texty (a neprohlašovat je za své) a nevytvářet si galerie ze zkopírovaných obrázků je hřích.
 3. Nekomentíkovat spřátelené blogísky, nepomlouvat v komentářích nepřátele spřátelených blogísků a neomlouvat kopírování spřátelených blogísků je hřích.
 4. Nemít blogííísek zkrášlený glitterky a záhlavím, které zabere minimálně jednu celou obrazovku o rozlišení 1280*1024 px, je hřích.
 5. Mít blogísek, kde se při otevření nerozezní nějaká hustocool visual kei písnička, je hřích.
 6. Psát česky, nepoužívat tunu anglických či japonských slovíček, o nichž nemáme ponětí, co znamenají, a nemít v každém odstavci alespoň pětkrát slovo kawaii (čím víc i, tím lépe) je hřích.
 7. Mít méně jak pět příspěvků za den je hřích.
  Psát vlastní příspěvky obsahující více než 15 slov je hřích.
 8. Nebýt yaoistka bez vkusu, nepsat vlastní porno povídky, nevést si galerie vašich idolů a neurážet autory blogů, kterým se náhodou nelíbí vaše oblíbené animko, postava či visual kei zpěvák/kapela/písnička, je hřích.
 9. Nevést si deníček, kde každý den podrobně rozvádíte, kdo vás právě urazil, jakou máte náladu, co posloucháte či co si povídají důchodci v tramvaji, je hřích.

17 komentářů u „Desatero bloggerských hříchů“

 1. Steelista: Tak schvalne, kolik jich porusujes? ]:->
  Beldaran: Jo, zvlast v tehle zemi. Strasne, kdyz jsem se dozvedela, kolik je nase prumerne IQ.. skoro se bojim to sirit dal. Ale dneska hintzak na irc posilal super odkaz

  OdpovědětOdpovědět
 2. ow ow ow tak to je moc, nočná mora, zase nezaspím :D ok, porušujem 10/10, čo mi spravíte? :D zavediete proti mne anti-blog? :D bože len tá predstava nahnevaných Miley, Disney, Naruto a neviem akých fans ma desí *sklopené uši a chvost* ešte že v žiadnom prípade nepatrím medzi tieto prípady uff

  OdpovědětOdpovědět
 3. Už se skoro bojím jaký trest mě postihne =D Tohle je ale opravdu děsivé… Asi budu mít noční můry :D

  OdpovědětOdpovědět
 4. To o tom IQ jsem slyšela. Ale nějaký psycholog v televizi tvrdil, že přibližně takhle je to všude. Že třetina národa je tupější, třetina v normě a třetina je geniální (i když občas mám pocit, že vidím jenom tu tupější třetinu, ta geniální musí být někde schovaná :) A blogísky patří hold do té tupější části národa XD Ale třeba z toho vyrostou.
  Filosofie na netu. Čeho se člověk dneska nedočká XD

  OdpovědětOdpovědět
 5. XD joj, tak to sa už tiež bojím blogového pekla, už tam na mňa dlho nedočkavo čakajú.
  *Smrk, smrk, necítite niečo spálené?*

  OdpovědětOdpovědět
 6. Mouldy: No, tak dokud to neni nic, co ma co spolecneho s kopirovanim, tak to jeste jde. :) Treba bod 1 a 10 splnuje vlastne docela dost lidi. :)

  OdpovědětOdpovědět
 7. Máš ode mě 10 bodů z 10ti za ten obrázek ke článku.. Jsem z něho dostala záchvat smíchu. XDDDDDDD

  OdpovědětOdpovědět
 8. No tak tohle je super a přímo to vystihuje situaci xD Upřímně nechápu ty holky, co to tohle dělají… ehm na co jim to je…? I když… když mají to IQ tak malé, tak je to i pochopitelné… až mi jich je líto..

  Ale fakt super desatero ;)

  OdpovědětOdpovědět
 9. :DD nezažít ty komentáře, které splodí Najt s Tay je hřích! :D

  OdpovědětOdpovědět
 10. Hahá – dobrý… =)
  Asi pudu do pekla – ale v peklíčku je teploučko… muhaha už se těším, včak já ty satanáše ještě skrotím a pak budou skákat, jak já budu pískat. =D

  OdpovědětOdpovědět
 11. Mouldy: Tak to je jeste dobre, to ti odpustime. :))
  Gladness: To jsem rada, ze se ti libil, asi 10 minut jsem premyslela, co na nej napraskat. 8-DDD

  OdpovědětOdpovědět
 12. Máš tam málo zdrobnělineček. :D Ne, dělám si srandu, myslím, že není třeba k tomu článku nic dodávat. Je bezchybný. Jak jsem ráda, že jsem se tam nenašla – tedy doufám, že jsem se tam nenašla. :D Sice občas ujíždím s tím záhlavím, ale nikdy jsem ho ještě neměla přes celý monitor. *klepe na dřevo*

  OdpovědětOdpovědět

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.