Malé výzvědy

Ahojte všichni. Mám pro vás velký úkol – ve vašich rukou je nyní osud mé seminární práce z Četby japonské beletrie v překladech. Proč? Rozhodla jsem se, že při jejím psaní využiji i názorů ostatních čtenářů, proto bych vás chtěla poprosit, abyste mi vyplnili jistý dotazníček. Je to jen třináct otázek, z nichž pět nemusíte vůbec vyplňovat. Je anonymní a nezkoumá žádné znalosti, pouze názory. Prosím, pomozte mi, vyplňujte a šiřte dále (klidně třeba hoďte i na vlastní stránky, já budu jen ráda). Pokud se vám bude chtít, rozepište se, i to se mi hodí. Mnohokrát děkuji.

>> klik <<

2 komentáře u „Malé výzvědy“

  1. Bojím se, že tenhle dotazník moc neprorazí… v Česku je jediný aspoň trochu známý autor Haruki Murakami – a ten píše snad jen psychologické romány, takže žádné bestsellery. Kdyby se počítala i manga, to by byla jiná ;)
    Jinak se omlouvám za to, že jsem nevyplnil, ale s japonskou literaturou jsem se ještě vůbec nedostal do styku..

    OdpovědětOdpovědět
  2. Mam uz pres 40 odpovedi i s tim, ze jsem promazala vsechny duplicitni a junk, takze docela i prorazil. :) Dokonce i ja jsem se divila, s kolika jmeny japonskych autoru, ktere jsem doposud neznala, jsem se v dotazniku setkala. Docela me tesi, ze se hodne cte. Neomlouvej se, ja taky nevyplnuju dotazniky o ekonomice, kdyz se v ni nevyznam. :)

    OdpovědětOdpovědět

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.